Web Analytics

Habit Mikela, tregon gjoksin e madh vetëm në jelek

Botuar nga: InfoKosova

Mikela, doli e dashuruar nga emisioni i dashurisë Përputhen.

Pas shumë takimeve ajo u dashurua në Erionin ku edhe po vazhdojnë lidhjen jashtë emisionit.

Por, Mikela mori vëmendje me dicka tjetër.

Ajo eshte fotografuar veshur në komplete dhe jelek duke treguar gjoksin gjigant./InfoKosova/

Shiko Foton:

Të FUNDIT