Web Analytics

“Historia jonë është videoklip”, kjo është kënga të cilën Endriku ia dedikoj Sares kur ishin në lidhje

Botuar nga: InfoKosova

Hyrja e Endrik Bebes ka trazuar ujerat në BBVA.

Endriku dhe Sara vite më parë kanë pasur një lidhje dashurie, shkruan InfoKosova.

Ndonëse kjo e fundit po atë natë që hyri Endriku në shtëpi, zyrtarizoj lidhjen e saj me këngëtarin nga Kosova, Bardhin.

Ditën e sotme ka qenë një bisedë mes Endrikut dhe Sares teksa kanë kujtuar historinë e dashurisë.

Në bisedë e sipër Endriku i tha se “historia jonë ka qenë videoklip, ku gjithë Shqipëria e dinë”.

“InfoKosova”, ka hulumtuar pak dhe ka zbuluar videoklipin për të cilin folën Sara dhe Endriku.

“Të dua” titullohet kënga dhe në klip është po vet Sara./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT