Web Analytics

“I thash Zotit mos ma merr mamin se jam i vogël” – Rrëfimi rrënqethës që përloti banoret

Banori i shtëpisë më të famshme në vend, Besarti ka treguar rrëfimin rrënqethës të jetës së tij.

Ai rrëfeu se si i vdiqën prindërit dhe si iu kishte lutur Zotit të mos ia merrte prindërit.

“I thash Zotit mos ma merr mamin se jam i vogël, tani më priti Zoti deri sa i bëra 16-17 vjet”, është shprehur Besi.

Për të dëgjuar më shumë rreth rrëfimit të Besit, ndiqeni videon më poshtë.

Shiko videon:

Nga rubrika