Web Analytics

Ilnisa shpërthen në lot, kërkon largimin nga BBVA 3?!

Botuar nga: InfoKosova

Ilnisa u përfshi sot nga një gjendje emocionale e fortë, duke mos mbajtur dot lotët. Shkak është bërë malli për familjarët.

Teksa ka qenë së bashku me Meritonin në oborr, Ilnisa ka nisur të qajë, duke u shprehur se nuk ka marrë asnjë sinjal nga familjarët dhe kryesisht nga vëllai i saj, Kevin.

Pjesë nga biseda:

Ilnisa: Nuk po më vjen asnjë gjë, e kupton?

Meritoni: Ndoshta kanë dërguar shumë drona por për shkak të linjës, të satelitëve nuk ka mundur të vijë.

Qetësohu.

Kevin me ty është, ti e di atë gjë.

Unë të kuptoj që je mërzitur por duhet të dish që janë me ty njerëzit e tu, pa pushim dhe mos e harro këtë.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT