Web Analytics

Ilnisa tregon momentin se kur u dashurua për herë të parë me Meritonin në BBV!

Botuar nga: InfoKosova

E ftuar në emisionin “Big Brother Radio” ka qenë ish-banorja e këtij edicioni Ilnisa Agolli, e cila në këtë intervistë ekskluzive u shpreh në lidhje me eksperiencën e saj tre mujore brenda këtij formati.

Edhe pse ishte shumë afër finales, ajo bëri një analizë të lojës së banorëve dhe për të dhënë mendimin e saj për video-t më të spikatura gjatë 24 orëve të fundit në shtëpinë e BBV.

Mes të tjerash, Ilnisa tregoi edhe momentin se kur është dashuruar me Meritonin.

Shiko sesi ishte puna.

Ai e ke parasysh një djalë i bukur, me një fizik të këndshëm që unë në jetën time të përditshme i kam bërë skip.

Pra, nëse jam lidhur me diçka ka qenë gjithmonë truri.

Dhe nëse kishte një pyetje që mu bë përpara se të futesha, nëse do të krijoja një lidhje në Big Brother, unë stepesha dhe thoja ‘Si ka mundësi që bëjnë të tilla pyetje?’.

Pastaj thoja ‘Përse më pyesin mua?’ duke ditur parasysh se çfarë natyre kam.

Pastaj më solli ujë, më fshiu ato lotët dhe kur më foli thashë ‘Prit njëherë se ky nuk paska vetëm muskuj’.

Ai ishte i pari.

Nuk e di.

Ndodhi pastaj.

Të FUNDIT