Web Analytics

Ish-banorja e “Big Brother” vishet me fustan 1 mijë euro vetëm për një prime

Simpatikja me e dashur per publikun shqiptar dhe ish banorja me e ‘sinqert’ Jori Delli si çdoherë arrin të duket bukur.

Edhe prime-in e së shtunës, mori vëmendje me paraqitjen teksa kishte zgjedhur një fustan elegant me ngjyrë të kuqe, shkruan “Kosovarja”.

Burime të Revistës Kosovarja bëjnë me dije se, çmimi i fustanit të Jorit, është gati pothuajse një mijë euro.

I kushtueshëm apo jo?/Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika