Web Analytics

Ish-bashkëshorti në Big Brother, bukuroshja zbulon cili është banori i saj i preferuar

Botuar nga: InfoKosova

Klaudia Pepa ka qenë kryefjala e mediave rozë nga martesa e saj me Albi Nakon.

Dyshja kaluan divorcin dhe treguan se kanë mbajtur mardhënie të mira.

Por hyrja e Albint në Big Brother ka treguar se Klaudia nuk ka atë banorin e preferuar.

Pak orë më parë ajo ka postuar në ‘Instastory’ një foto me Gracianon i cili momentalisht është një prej personave që ka kundër një pjesë të madhe të banorëve të shtëpisë por dhe jashtë saj.

Së bashku me shumë miq të Gracianos dhe Klaudia është në mbështetje të tij.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT