Web Analytics

Ish gruaja e Ledrit provokon teksa prek “zogun” me duar

Botuar nga: InfoKosova

Sara Hoxha vazhdon te mbetet emër i komentuar.

Bashkimi dhe ndarja e saj nga reperi prishtinas, Ledri Vula, e beri atë te njohur për publikun, shkruan InfoKosova.

Ndonëse u largua për Gjermani, Sara komentohet ende mbi jetën e saj personale.

Njëjtë ka ndodhur edhe me fotografin e fundit./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT