Web Analytics

Ish-konkurentja e parë e “Përputhen”, do të jetë konkurentja e parë e “Dancing with the stars”

Prej nga filluan zërat se “Dancing With the Stars” do kishte sezonin e tij të dytë,emrat e konkurentëve nuk i kanë shpëtuar dot syrit të mediave rozë.

Ka qënë “Kryefjala” portali që shpesh ka zbuluar emrat që do të vallëzojnë në pistën e kërcimit këtë vit dhe sërisht kemi të reja.

Konkurentja e parë e spektaklit do të jetë një bjonde aspak e panjohur për publikun dhe pa ju mbajtur më tepër pezull,po ju themi se bëhet fjalë për Ina Kollçakun.

Suksesi i saj nisi pas “Për’puthen” dhe mesa duket do të jetë nën moderimin e Bora Zemanit për një tjetër sukses.

Shiko foton:

Nga rubrika