Web Analytics

Ja çfarë i shkruante Sara Gjordeni Donaldit sa ishte pjesë e BBVA 1

Botuar nga: InfoKosova

Të gjithë e mbajmë mend BBV1 dhe të giithë ngjarjet që kanë ndodhur brenda shtëpisë.

Teksa kryefjalë ishte Donald Veshaj një personazh tepër i përfolur që ka qenë në mbështetje të tij është dhe Sara Gjordeni.

Teksa në disa foto të Donaldit të publikuara gjatë kohës që ishte brenda shtëpisë, Sara i komenton :

“MOS HARRO TE FIKESH DRITAT TE PREMTEN, TE DUAM”

Shiko foton:

Të FUNDIT