Web Analytics

Ja kush po i zbukuron ditën Arbana Osmanit

Botuar nga: InfoKosova

Arbana po e shijon më shumë se kurrë suksesin që pati këtë vit “Big Brother”.

Por pas një sezone të ngarkuar, Arbanës po ia zbukuron ditën nënë e saj me lule të freskëta.

Arbana e postoi në Instastory, duke shkruar : “MAMI IM BLEN LULE NE RRUGË DHE MË ZBULKURON DITËN”.

Kujtojmë që Arbana, gjithmonë e shpreh se nëna e saj është krahu i saj i djathtë që i ndihmon vazhdimisht edhe për rritjen e tre fëmijëve të saj./kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT