Web Analytics

Janë të ndarë, por Tuna e “merr” me vete Patrisin ku do që shkon

Botuar nga: InfoKosova

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin.

Por, asnjë nga këto nuk është konfirmuar, derisa Tuna vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit shihet djali i madh i Tunës, i cili i ngjanë shumë babait të tij.

Duket se edhe pse janë ndarë, Tuna e ka Patrisin kudo me vete./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT