Web Analytics

Kader reagon pas thashethemeve se Lumbardhi ka një lidhje jashtë

Botuar nga: InfoKosova

Kaderi ka qenë në mesin e banoreve më të dashura të këtij edicioni të Big Brother VIP Kosova 2.

Pas daljes ajo ka folur ekskluzivisht për Indeksonline, duke ndarë detaje nga eksperienca brenda shtëpisë dhe momentet e para jashtë.

Kaderi ka komentuar thashethemet për lidhjen e jashtme të Lumbardhit dhe se çfarë ka biseduar me nënën e tij.

Ndiqni materialin më poshtë:

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT