Web Analytics

Kaderi dhe Lumbardhi rrethohen nga fansat e shumtë, ky është reagimi i tyre

Botuar nga: InfoKosova

Lumbardhi fituesi i Big Brother VIP Kosova 2, ditën e sotme po qëndron në Viti.

Së bashku me të është edhe Kaderi.

Ndërsa siç duket edhe fansat janë gëzuar nga ardhja e tij.

Në videon e mëposhtme shihen një grumbull fëmijësh që kanë dalur t’i presin ata.

Shiko videot:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT