Web Analytics

Kallashi bëhet me tigër

Botuar nga: InfoKosova

Kallashi e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale, kohëve të fundit po befason gjithnjë e më shumë gjëra jo shumë të zakonta, si dhe storie për çështje të ndryshme.

Së fundmi ajo ka adoptuar një tigër, duke e marrë kështu pas vete ngado që shkon.

Ajo nuk ka hezituar që këto çaste t’i ndajë së bashku me ndjekësit e saj në llogarinë në Instagram./Kosoarja/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT