Web Analytics

Kaq javë pas daljes nga Big Brotheri, Santiana merr vendimin e madh dhe e bën publik

Botuar nga: InfoKosova

Ishte një nga banoret me te komentuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova.

Ajo nuk arriti finalen, mirëpo fitojë zemrat e pubikut me lojën jo fort të zakonshme që bëri.

Santiana pak ditë pasi doli nga shtëpia më e madhe në Kosovë, vazhdoi të jetë shumë aktive në Instagram.

Përmes videos së fundit, Santiana ka treguar se ka marrë vendim per pushuar paksa.

Shiko videon:

Të FUNDIT