Web Analytics

Kaq shumë është rritur mbesa e Remzies, këndon bashkë me gjyshen

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja Remzie Osmani vazhdon të mbetet njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut shqiptar.

Publiku e admiron edhe për faktin se ajo asnjëherë nuk ka zgjedhur të dalë jashtë vetës: origjinale dhe unike.

Ajo shpesh ndan momente nga përditshmëria e saj madje edhe me familjarët.

Së fundi ajo ka ndarë një video mjaftë interesante të mbeses së saj Emen e cila këndon bashkë me të njërën nga këngët e gjyshes./InfoKosova/

Shiko Videon:

Të FUNDIT