Web Analytics

Kështu duket Elita Rudi pa grim e pa filtera

Botuar nga: InfoKosova

Elita Rudi është rikthyer në ekran pas një mungese tri vjeçare, duke plotësuar kështu dëshirën e ndjekësve dhe fansave të saj.

Siç dihet, ajo është prezantuese e emisionit të së dieles “Big Talk” në “Klan Kosova”, ku diskutohen dinamikat e shtëpisë së “BBVK”.

Prezantuesja e njohur kosovare, është në top-listen e influencereve më të ndjekura e më të famshme shqiptare.

Së fundi, ajo është shfaqur në Instagram pa grim dhe filtera dhe sërish ka shkëlqyer.

Ndryshe, Rudi po sjell kohë pas kohe në faqen e saj edhe zhvillime pikante nga shtëpia e “Bog Brother VIP Kosova”.

Shiko foton:

Të FUNDIT