Web Analytics

Kështu po e trajton bashkëshortën shtatzanë Robin Krasniqi

Botuar nga: InfoKosova

Boksieri i njohur Robin Krasniqi së shpejti do të bëhet baba për herë të dytë

Në disa momente të publikuara ai shihet derisa mbanë pezull bashkëshkorten në duar.

Robini dhe Marigona janë një nga qiftet që vazhdimisht suportojnë njeri-tjetrin.

Nga pamjet shihet një shembull si duhet të trajtohet një grua shtatzanë./ “Kosovarja”.

Shiko foton:

Të FUNDIT