Web Analytics

Këto bikini nuk janë të duhurat për gjoksin e Encës

Botuar nga: InfoKosova

Enca Haxhiu nuk e ka ndërmend të ndalet me veshje provokative.

Së fundmi, në InstaStory ka shpërndarë një video në bikini, të cilat duken të jenë të vogla për madhësinë e gjoksit të saj.

Por, veshjet e ngushta janë ato të cilat i preferon më së shumti Enca, dhe për të nuk paraqet problem.

Ndër të tjera, ajo po shijon pushime në vende të ndryshme të cilat kanë temperatura të larta.

Shiko videon:

Të FUNDIT