Web Analytics

Këto janë fjalët e ish të dashurit të Sares pas daljes së Bardhit nga ‘BBV3’

Botuar nga: InfoKosova

Bardhi ka reaguar pak momente më herët pas daljes së tij nga shtëpia e ‘BBV3’, nëpërmjet një postimi në Instagram ku ai tregoi rreth gjendjes shëndetësore të nënës së tij.

Shumë artistë dhe jo vetëm komentuan në post teksa i urojnë shëndet nënës së Bardhit, por një ndër këto komente ra në sy të publikut.

Ishte ai i Endrik Bebës, ish-i i partneres së Bardhit dhe gjithashtu një ish-banor i shtëpisë së ‘BBV3’ i cili qëndroi brenda saj vetëm për pak javë.

Edhe pse dyshja nuk pati asnjë moment ‘përplasje’ brenda shtëpisë, siç duket ata do të vazhdojnë të ruajnë një marrëdhënie të mirë dhe jashtë saj.

‘Të shkuara nënës vëllaçko’- i shkruan ai.

Shiko komentin:

Të FUNDIT