Web Analytics

Kiara bën gabimin e papritur por e fshin postimin menjëherë (Foto)

Botuar nga: InfoKosova

Sot festohet Dita e Verës në Shqipëri dhe nuk ka munguar as urimi nga Kiara dhe Luizi.

Ajo publikoi një fotografi ku shihen duke shkëmbyer puthje, por çfarë merr vëmendje është se ka bërë një gabim gjatë përshkrimit të këtij postimi.

Ajo ka uruar ditën e verës, duke shënuar si datë muajin Prill.

“Gezuar diten e veres. 14.4”, shkroi ajo ku numri (4) simbolizon muajin prill dhe jo muajin e 3-të (marsin) në të cilin shënohet Dita e Verës.

Menjëherë Kiara e ka fshirë postimin, duke e ripublikuar me datën e saktë.

Shiko foton:

Të FUNDIT