Web Analytics

Kiara dhe Luizi bëhen prindër, publikohet foto e parë bashkë me bebin

Botuar nga: InfoKosova

Pritja e ëmbël e Kiara Titos dhe Luiz Ejllit ka përfunduar.

Vajza sot ka ardhur në jetë dhe quhet Luna Mari Ejlli.

Vetë Kiara e ka ndarë lajmin në profilin e saj në Instagram e saj.

E të shumtë janë ata të cilet i uruan çiftin./InfoKosova/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Të FUNDIT