Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Kiara publikon pamjet, shihni si Luizi i ndihmon për tu kujdesur për vajzën Luna Mari

Para pak dite, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito u bënë prindër për herë të parë, duke sjellur në jetë vajzën e tyre Luna Mari.

Luizi edhe sa ishte në Big Brother Vip Albania kishte thënë shpesh se dëshiron të behet baba i një vajze dhe se do kujdeset për të.

Ai ka mbajtur fjalët, pasi Kiara ka publikuar disa pamje ku shihet Luizi duke i kujdesur për vajzën.

Sigurisht, në këtë periudhe është më se e mirëseardhur ndihma nga bashkëshorti./InfoKosova/

Shiko foton:

Të fundit