Web Analytics

Kiara publikon videon më të bukur në shtatzëni

Botuar nga: InfoKosova

Kiara Tito dje ka bërë një fotosesion të ri, këtë herë krejtësisht ndryshe.

Me barkun e rrumbullakosur Kiara ka marrë një nur bukurie.

Moderatorja e njohur gjithashtu ka ndarë një video të shkurtër gjatë këtij procesi të fotosesionit, video e cila u pëlqye dhe u komentua nga të gjithë pozitivisht.

E veshur si një kusulkuqe Kiara po duket tejet bukur./kosovarja

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT