Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Kida rrëshqet në shkallë, kjo është gjendja e saj

Kida është një nga këngëtaret më të dashura të publikut tonë.

Ajo për publikun dhe adhuruesit e saj shumë herë bën veprimë të ndryshme dhe të çuditshme në videoklipet e saj.

Së fundmi ra për tokë, shkallëve.

Kjo skenë duket se është pjesë e kripit të saj të ri./kosovarja

Shiko foton:

Të fundit