Web Analytics

Kjo foto e tregon sa te ndryshëm janë binjaket e Genta Ismjalit

Botuar nga: InfoKosova

Genta Ismajli është nënë e dy fëmijëve të cilët janë rreth 3 vjeç.

Ajo bashkë me të dashurin e saj turk, po vazhdojnë jetën larg kamerave, shkruan InfoKosova.

Genta si një nënë shembullore, duket se iu ka përkushtuar shumë fëmijëve të saj.

Edhe pse janë binjak, kjo foto tregon se ata janë pothuajse të ndryshëm dhe nuk ngjasojnë fare./InfoKosova/

Të FUNDIT