Web Analytics

Kjo nuk pritej! Martohet ne Kosove Alba Vukaj?! (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Alba është komentuar shpesh herë brenda dhe jashtë shtëpisë për stilin dhe bukurinë e saj.

Vëmendje dhe komente pozitive nga ndjekësit nuk mungojnë në asnjë postime të imazheve të saj në rrjete sociale.

Alba ka publikuar një video e rregulluar, me grim dhe veshje tradicionale.

Megjithëse bukuroshja ka thënë se të gjithë simpatitë brenda Big Brother i ka pasur shokë, duket se nusëria po i ka hije.

I pëlqen apo jo, Alba po shkëlqen në këto veshje./kosovarja

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT