Web Analytics

Kjo nuk pritej! Sara Hoxha shtatzënë?

Botuar nga: InfoKosova

Një ndër çiftet më të përfolura të showbizz janë Sara Hoxha dhe Ledri Vula.

Dyshja së fundmi kanë qenë një prej çifteve më të komentuar kjo për shkak të ‘krisjes’ që supozohet të ketë ndodhur në marrëdhënien e tyre.

Burime bëjnë me dije se çifti vazhdon të jetojë një jetë të lumtur dhe të qetë me njeri-tjetrin.

Së fundmi, pa praninë e Ledrit, Sara ka marrë pjesë në festën që aktorja si dhe ish-banorja e BBV2 Olta Gixhari ka bërë për zbulimin e gjinisë së bebushit të saj.

Olta është në pritje të një djali dhe nëpërmjet një fotografie të dyshes Olta-Sara, kjo e fundit shkruan: Mama çunash ti nuk kapem me ty unë.

Sakaq Olta ja kthen: Do të pres sa ta bësh dhe ti djalin!

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT