Web Analytics

Kur Nora kishte trupin ‘petë’ dhe fytyra e saj dukej ndryshe!

Botuar nga: InfoKosova

Nora Istrefi është një nga këngëtaret me dashur për publikun.

Ajo përveç zërit shquhet edhe me pamjen e saj shumë tërheqëse.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga përditshmëria e saj.

Ajo kohëve të fundit është kthyer në retrospektivë, duke publikuar foto nga e kaluara.

Në një foto të postuar para pak çastesh, Nora shfaqet disa vite me e re dhe me një trup shumë me të tonifikuar.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT