Web Analytics

Ky është i ‘dashuri’ me ngjyrë i Ences

Botuar nga: InfoKosova

Enca Haxhiu është një nga artistet që ekspozohet pa komplekse.

Përmes rrjeteve sociale ajo ka arritur mbi dy milionë ndjekës, shkruan InfoKosova.

Ajo është këngëtarja që më së miri dinë të krijojë lajme dhe të bëhet temë në mediat rozë, duke provokuar ne te gjitha mundesit.

Është tejet aktive në rrjetet sociale, duke mos hezituar t’i prezantojë ushqimet e ndryshme, vendet që viziton dhe shumë detaje të cilat ndjekësit i lënë pa fjalë.

Kësaj here dikush i bëri asaj një surprizë fantastike, e cila e lumturoi pa masë.

Enca kishte dal per kafe me nje arush me këtë rast, duke thënë se dashuria shpesh vjen me ngjyra, forma dhe madhësi të ndryshme./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT