Web Analytics

Ky është konflikti serioz mes Marigonës dhe Robinit

Botuar nga: InfoKosova

Marigona dhe Robin Krasniqi, janë qifti më i komentuar këtë vitë.

Ata dashurin e tyre e kurorëzuan me martesë, ku edhe fryt i dashurisë së tyre erdhi djali i tyre.

Çifti, shprehet se kanë një problem shumë serioz mes vete.

Konflikti kryesorë është publikimi i fëmijës në rrjete sociale , gjë që nuk po i pëlqen aspak Robinit, kurse Marigona e ka pasion.

Cifti vitin e kaluar u komentuan mjafte shume per dasmen e tyre si ne perralla ku paraqitja e Marigones ishte ajo e cila mori vemendjen e madhe.

Ne dasmen e tyre ishte ajo e cila gjithmone u tregua miresia dhe mbi te gjitha dashuria per mysafiret pasi ishin te ftuar nje numer i madhe.

Të FUNDIT