Web Analytics

Ky është luksi në të cilin jeton Genta Ismajli

Botuar nga: InfoKosova

Genta Ismajli fitoi popullaritet të madh qysh në moshë të re.

Këngët e saj u bënë hite dhe karriera e këngëtares u ngrit me shpejtësi të jashtëzakonshme.

Pas një periudhe tejet të frytshme në muzikë, Genta Ismaili vendosi të pauzoj, e në pas ti dedikohet më tepër jetës private.

Sot, është bashkëshorte dhe nënë e lumtur, e siç mund ta shihni jeton në luks të plotë.

Shiko videon:

Të FUNDIT