Web Analytics

Ky është reagimi i Shqipes pas rikthimit të Ardit në shtëpi

Botuar nga: InfoKosova

Ardi & Mirdoni, Blero dhe Alba janë banoret e radhës që janë rikthyer në shtëpi për 24 orë.

Rikthimin e tyre e kanë mirëpritu të gjithë banorët.

Por ajo qe u gëzua më shumë për rikthimin e Ardit është Shqipja.

Sapo hyn në shtëpi ajo shkon dhe e përqafon më pas tregon se e ka marrë shumë malli.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT