Web Analytics

Larg syrit të kamerave ! Luizi surprizon fëmijët me autizëm

Botuar nga: InfoKosova

Luiz Ejlli padyshim është një ndër personazhet më të dashur për publikun.

Jo pak herë Luizi ka vizituar dhe suprizuar fëmijët të cilët janë në momente delikate dhe vuajnë nga çrregullime të ndryshme duke ua lehtësuar dhe zbukuruar ditën atyre.

Kësaj here ai ka zgjedhur të vizitojë fëmijët me autizëm në një qendër në Malin e Robit.

Shiko fotot:

Të FUNDIT