Web Analytics

Ledioni “lodhet” nga moderimi i BBVA, i bën lutje live Zotit

Botuar nga: InfoKosova

Ledion Liço, moderatori i Big Brother VIP Albania, si duket nuk po ka durim fare me banorët e këtij edicioni.

Që kur ka filluar prime i sotëm, vetëm debate të ashpra janë zhvilluar.

E tanimë erdhi koha për një publicitet, ku Ledioni mori vëmendje me një kërkesë.

Ai bashkoi duart dhe iu drejtua Zotit me një lutje.

“Do doja t’i lutesha Zotit për durim”, tha Ledioni.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT