Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Luiz Ejlli poston foton me Edi Ramën: Votoni se cilin dëshironi ta largoni

Fituesi i “Big Brother VIP 2”, Luiz Ejlli, ishte sot i ftuar në podcast-in e kryeministrit, Edi Rama.

Këngëtari i njohur ka folur që nga fëmijëria, pjesëmarrja te “Ethet”, fitorja e BB VIP dhe projektet për të ardhmen.

Pas përfundimit të bisedës, ku i ftuar ishte gjithashtu edhe kryetari i sapozgjedhur i Bashkisë së Shkodrës, Benet Beci, Luizi ka bërë një postim në profilin e tij në “Instagram”.

Ejlli ka postuar një fotografi me kreun e qeverisë, ku të dy shfaqen të qeshur.

Por vëmendjen më të madhe e ka marrë shkrimi që ka shoqëruar pozën në fjalë.

“Votoni se cilin dëshironi që të largoni?”, ka shkruar fituesi i BB VIP dhe menjëherë kanë vërshuar pëlqimet dhe komentet.

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu