Web Analytics

Luiz Ejlli takohet me opinionisten e Big Brother Kosova në Prishtinë

Botuar nga: InfoKosova

Luiz Ejlli po vazhdon të jetë ndër personazhet më të komentuar të shoëbizit shqiptar.

Së fundi, ai po kalon kohë të mirë në Prishtinë.

Ai po shijon një mbrëmje me bashkëshorten e tij, Kiara Titon dhe miq të tjerë në një vend luksoz në vend.

I njëjti veç tjerash është takuar edhe me moderatoren e lajmeve dhe ish-opinionisten e “BBVK”, Anita Muçaj – Haradinajn.

“apapapa…”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë fotografisë së postuar në InstaStory.

Shiko foton:

Të FUNDIT