Web Analytics

Luizi thumbon çiftet e ‘Big Brother VIP Albania’

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtari i dashur shqiptar dhe fituesi i edicionit të kaluar të Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli, është rikthyer në skenën e spektaklit të madh të së shtunës.

Teksa pyet Ledioni se çfarë mendon për debatin mes Romeos dhe Meritonit, nuk ka munguar as opinioni i Ejllit.

“Si Romeo dhe Meritoni të dy kanë krijuar lidhje por mesa duket nuk janë të vërteta, se paku tek në jashtë shtëpisë nuk po sjellë ndonjë emocion”./kosovarja

Të FUNDIT