Web Analytics

Lumbardhi dhe Kaderi bëjnë ‘xing’ me këtë foto

Botuar nga: InfoKosova

Lumbardhi dhe Kaderi janë komentuar pafund nga media rozë për krisjen në lidhjen e tyre.

Duket se edhe pas ndarjes dyshja po mbajnë kontak me shoqërinë e njëjtë.

Para pak minutave kanë postuar miqtë e tyre në story, dhe për ndjekësit është një shenjë drejtë ribashkimit.

Se si qëndron e vërteta në këtë raport e dijnë ata më së miri.

Shiko foton:

Të FUNDIT