Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Matina e ka ditëlindjen, Learta i organzion festë të madhe (Foto)

Learta Jakupi është ndër personazhet më të përfolura në vend, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, ku sjell disa detaje nga perditshmeria e saj.

Krahas punës në biznesin e saj, Learta tregohet shumë e kujdesshme edhe ndaj fëmijëve të saj, sot është ditë e veçantë për familjen e Leartës.

Vajza e saj, Matina po e feston ditëlindjen e saj të dytë.

Me këtë rast, Learta është kujdesur që të organizojë festë familjare për ditëlindjen e vajzës derisa nuk kane munguar as imazhet e shumta duke treguar se sa bukur e ka organizuar dhe si jane rregulluar.

Ndryshe, Learta u be e njohur qe kur zyrtarizoi lidhjen me djalin e Shyhrete Behlulit, Kushtrimin ku moren vemendje edhe me dasmen e madhe qe organizuan ndersa tani jane prinder te dy femijeve./ORAinfo/

Shiko fotot:

Të fundit