Web Analytics

Mbahuni, Alby publikon foto +16 nga pushimet

Botuar nga: InfoKosova

Ish-banorja e Big Brother, Alby ka zgjedhur mesin e prillit për të kaluar disa ditë pushimi.

Nga një jaht luksoz, Alby ka provokuar fansat e saj me foto +16.

Kujtojme se ajo u be e njohur me shume ne vendin tone pas pjesmajrrjes se saj ne BBVK2.

Shiko foton dhe videon:

Të FUNDIT