Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Me bikini dhe lëvizje sensuale, Roza i vë ‘flakën’ dhomës së gjumit në BBV (VIDEO)

Mëngjesin e kësaj të hëne, Roza Lati është zgjuar me energji pozitive, duke e kërcyer e kënduar brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP3”.

Me lëvizje sensuale dhe duke ekspozuar linjat e tonifikuar e barkun me muskuj, moderatorja e njohur i ka vënë “flakën” dhomës së gjumit.

Roza mbante veshur një palë bikini me gurë që shkëlqenin, kombinuar me një këmishë në ngjyrë të bardhë, e cila i valëvitej në trup.

Shiko videon:

Të fundit