Web Analytics

‘Me fituesin e zemrës sime’, Kader emocionon pas fitores së Lumbardhit

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmja e së premtes shënoi një fitore të madhe për Lumbardh Salihun, fituesi i spektalit ‘Big Brother Vip Kosova.’

Të shumta ishin urimet drej tij, por urimi më i bukur dhe më i ndjeshëm ishte ai i partneres së tij, Kaderit.

Nëpërmjet një videoje në Instagram ajo e uron atë:

‘Me fituesin e ‘BBVK’ dhe fituesin e zemrës sime.

Kjo fitore është mëse e merituar, të dua pafundësisht…’

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kicaj kader (@kaderkicaj_)

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT