Web Analytics

Me këtë foto të nxehte Fjolla do ta beje pishman Fisnikun

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur e estradës, Fjolla Morina, ditët e fundit ka qenë një emër i shumëpërfolur në shtypin rozë, sidomos për arrestimet e saj, ndarjen dhe jo vetëm.

Megjithatë ajo po vazhdon të tërheqë vëmendjen me shkrimet dhe postimet që bën në Instagram, shkruan Kosovarja.

Së fundmi ajo iu nxit imagjinatën ndjekësve me foto super sexy, derisa në mbishkrimin e imazheve ajo vendosi titullin e këngës së Era Istrefit “Bebe”, e cila është prijese e top listave si ndër më të dëgjuarat kohën e fundit.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT