Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Me mëngjes Teuta Selimi lajmërohet nga frizerka, mahnitë me pamjen

Teuta Selimi, është një këngëtare shumë e njohur, por edhe e dashur për publikun.

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore shqiptare.

Teuta është aktive edhe në rrjetet sociale, ku në fotografinë e fundit shfaqet super hot.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet nga salloni i ondulimit.

E grimosur bukur dhe me flokë të rregulluar me stil, Teuta po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të fundit