Web Analytics

“Më mungon” Beatrix publikon videon nga Big Brother

Botuar nga: InfoKosova

Beatrix Ramosaj, ka publikuar një video në isntastory.

Ajo kishte ndarë momente të ndryshme pran dj Dagz, duke i thënë se i mungon dhe duke e cilësuar si vëlla, shkruan InfoKosova.

Kujtojmë se Beatrix kishte një raport mjaftë të mirë brenda shtëpisë me Dagzin, madje tha se “nëse del Dagzi dlo të dal dhe unë”, e që nuk e beri ashtu sic e tha pasi vazhdoj të qëndroj brenda shtëpisë./InfoKosova/

Shiko Foton:

Të FUNDIT