Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Më në fund, Sara e thot a ka ndjenja për ish të dashurin e saj boksier

Këtë fundjavë çifti i Big Brother vip Albania Sara dhe Bardhi kanë pasur disa konfliktemes vete.

Sarës i erdhi një dron nga ish i dashuri i saj, i cili tregonte se ai ka fituar.

“Unë si femer dhe njëri kam mbajtur emocionet gjatë asaj dite shkaku i Bardhit”, tha ajo.

Më tutje ajo tha se nuk ka dyshime në ndjenjat e saj se ajo lidhje ka përfunduar.

Mirëpo, ajo ka thënë se këtë përgjigje për fitoren e tij e ka kërkuar sepse ka investuar dhe sakrifikuar që ai ta ketë këtë fitore.

Të fundit