Web Analytics

Meda publikon momente romantike me gruan, në këtë vend të ndishëm ia mban dorën

Botuar nga: InfoKosova

Çifti i njohur Meda dhe Lulja janë tash e disa vite bashkë, të cilët kanë në jetë katër fëmijë.

Lulja para disa minutash ka publikuar disa momente tejet romantike në krahët e Medës.

Kujtojmë se çifti është tejet aktiv në mediat sociale ku ndanë momente të bukura me ndjekësit./kosovarja

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT