Web Analytics

Megi Pojani blen rroba tek tregu i veshjeve të përdorura

Shumë pak nga personazhet e njohura vizitojnë tregun e veshjeve të përdorura, edhe nëse e bëjnë asnjëherë nuk e publikojnë.

Megi Pojani këto blerje e bënë me shumë kënaqësi dhe nuk heziton ta ndaj në rrjete sociale.

Ajo shkon për të përzgjedhur rrobat që i pëlqejnë me çmime shumë të lira.

Kujtojme se Megi eshte duke prezantuar Fan Club kete vit.

Shiko fotot-videot:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megi Pojani (@megipojani)

Nga rubrika